Ogłoszenia
Lokalny serwis ogłoszeniowy
 
 
Kontakt
62-70 Turek
Jedwabnicz 4
Powiat Turecki
509 065 695

MAK media

O firmie
Kim jesteśmy?
MAK media jest firmą, która z sukcesami pracuje dla klientów z różnych branż i środowisk - artystycznych, edukacyjnych, samorządowych, pozarządowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieramy wszystkich tych, którym zależy na skutecznej i dobrej promocji, w oparciu o innowacyjne rozwiązania i wysokie standardy.
Główną zasadą naszej pracy jest tworzenie sprawdzonych rozwiązań i realizacja efektywnych pomysłów, w oparciu o cele wyznaczone przez klientów. Skupiamy wokół siebie fachowców, ale przede wszystkim ludzi z pasją, którzy nie boją się wyzwań, a wysokie wymagania klienta traktują, jako realny do zrealizowania cel.
Jak działamy?
Poprzez budowanie zaufania - jesteśmy profesjonalnym uzupełniającym się zespołem, który służy wiedzą i doświadczeniem w każdym obszarze naszej pracy.
Śledzimy trendy i wyznaczamy cele - analizujemy rynek oraz potrzeby klienta, aby w konsekwencji obrać realny do zrealizowania cel.
Sięgamy po nowe - popularne i standardowe rozwiązania często nie dają satysfakcjonujących efektów na rynku przesyconym konkurencją dlatego, w myśl zasady, ten kto stoi, w miejscu, ten się cofa sięgamy po nowe, ale sprawdzone rozwiązania.
Jesteśmy zespołem fachowców - sukcesy jednostek sumują się w sukces całości. Wieloletnia współpraca, zaufanie i wspólny cel wpływają na jakość świadczonych przez nas usług.
Mobilizujemy klientów – realizacja zlecenia to wzajemna inspiracja. Klient często sam, poprzez inspirację naszym działaniem realizuje swoje cele, w czym skutecznie go wspieramy. Osiągnięte wspólnie cele skutkują pozyskiwaniem nowych klientów. Jeden zadowolony klient to dalsza rekomendacja. Tak poszerzamy zakres zadowolonych klientów, których przybywa z roku na rok.

Oferta:
- Kampanie informacyjne i promocyjne
- Kreowanie wizerunku
- E- media relations
- Brand PR
- Internet PR i Social media
- Copywriting
- Szkolenia PR (autoprezentacja, PR, kreowanie wizerunku, dziennikarskie)
Co robimy?
- wydajemy i redagujemy portale: www.iTurek.net, www.medycyna.turek.pl, www.ebiznes.turek.pl
- współpracujemy z wydawnictwami prasowymi, radiowymi i telewizyjnymi,
- organizujemy szkolenia dla firm, instytucji i placówek,
- wspieramy organizacje pozarządowe,
- organizujemy imprezy kulturalne i rozrywkowe

Zapraszamy do współpracy!

MAK media
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
Branże
  • Różne
  • Usługi reklamowe
Lokalizacja firmy
Dodaj opinię
Kod zabezpieczający: Kod zabezpieczający
Wpisz kod zabezpieczający:
Opinie klientów
 
Projekt i wykonanie JMLnet.pl